Děti přišly za pět minut dvanáct

Bez nich by strádala

Princ na bílém koni existuje. Ilona Csáková (51) to dobře ví, pro ni si totiž přijel.

Zpěvačkou si přála být vlastně od kolébky. První pěvecká vystoupení absolvovala ve školce. Maminka ušila kostýmky a obecenstvo se skládalo z maličkých spolužáků, kteří nadšeně aplaudovali. Leč na základní škole už Ilona Csáková (51) o sukýnky tolik nestála, zajímaly ji kupodivu kopačky. Táta byl náruživý amatérský fotbalista a dcera se mu toužila podobat.

V domě, kde rodina bydlela, bylo daleko víc kluků než holek, a tak se z Ilonky stala taková ta energická klučičí holčička, která kope do mičudy a leze po stromech. Vyrůstala v chlapecké partě, hrála fotbal, ale s otcem mívala rozmíšky.

„Táta byl diktátor a zastával názor, že rodičovská výchova nesmí postrádat autoritu. Každopádně děkuji své krásné a čisté mamince, která

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden