Dětství Terezy Brodské poznamenala úspěšná matčina kariéra!

Film, ve kterém si zahrála s mámou, měl přiznačný název Citlivá místa.

Herečka Tereza Brodská (53) je dcerou slavných rodičů. Mělo to bohužel své nevýhody, protože v předškolním věku se jí příliš nevěnovali. Cestu k matce si potom v životě hledala dost složitě.

Než začala chodit do školy, znala Tereza Brodská (53) své rodiče jen jako občasné nedělní návštěvy, případně víkendové známé. Jana Brejchová (82) a Vlastimil Brodský (†81) byli totiž tenkrát natolik pracovně zaneprázdněni, že tyto roky trávila Tereza u své tety Blanky (†73).

Tu brala jako svoji druhou mámu a své bratrance a sestřenice považovala za sourozence. Když si ji pak praví rodiče vzali k sobě natrvalo, nesla to dost těžce, jako ztrátu domova. Bylo to tím horší, že se

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden