Jarní dietní receptář vás dostane do formy!

Poradí vám, jak se zbavit nadbytečných kil, restartovat metabolismus a dodat tělu všechny potřebné živiny. Taková očista vám zaručí příval energie a zlepší imunitu i trávení.

Už je to tu zase! Vaše tělo zdobí kila navíc, a tak potřebujete zhubnout, ale nevíte jak? Říkáte si: mám přestat jíst a držet hladovku? Nebo stačí pouze z jídelníčku vyškrtnout sladké a tučné? Nebo mám vynechat přílohy? A když budu cvičit každý den, půjdou kila dolů rychleji? Tyto a mnoho dalších podobných otázek běží hlavou asi každému, kdo se snaží vrátit své tělo do formy.

Ve speciálním vydání časopisu Můj čas na kafíčko nazvaném Jarní dietní receptář plný chutí, najdete odpovědi.

Proto, abyste zhubli a cítili se zase skvěle a spokojení sami se sebou, není potřeba držet drastické diety. Při hubnutí v podstatě neexistuje, že byste měli něco striktně zakázané a už si to nikdy v životě nemohli dát. Nicméně existují určité potraviny, které by vám mohly v budoucnu škodit, a to nejen při úpravách váhy.

Na stránkách našeho receptáře vám prozradíme, proč je důležité snídat, i to, jak by měla správná snídaně vypadat. Inspirujeme vás i tipy na báječné obědy, zdravé svačiny i lehké večeře. Pokud jste milovníci sladkého, není potřeba své chutě potlačovat – máme pro vás recepty na nízkokalorické koláče a dortíky. A jestli chcete své tělo pořádně pročistit, přijdou vám jistě vhod i tipy na detoxikační čaje a ovocné a zeleninové šťávy.

Titul objednávejte

reklama
reklama