Můj kousek štěstí

Díky nekonečnému seriálu našli společné velké štěstí

Můj kousek štěstí

Když se poprvé potkali, ani ve snu by neřekli, jak moc to ovlivní jejich životy. Nejprve byli kamarády, poté se mezi nimi rozhořela láska.

Začátek jejich vztahu nebyl snadný, všechno ale dokázali ustát a dnes jsou rádi, že mají jeden druhého. Jejich manželství pojí velká láska, ale také společné záliby, které si bok po boku umí užívat.

Zatímco řada párů zažila první setkání plné romantiky jako z pohádky, u Barbory Munzarové (51) a Martina Trnavského (53) to tak kouzelné nebylo. Potkali se totiž v televizních ateliérech na chodbě u toalet a rozhodně si o sobě zprvu nemysleli nic moc pěkného. Slovo ale dalo slovo a záhy zjistili, že bez sebe nemohou být.

Problém byl ale v tom, že herečka byla v té době ještě vdaná za hereckého kolegu Jiřího Dvořáka (56), s nímž měla malou dceru Annu (21) a i Trnavský byl zadaný. Navíc byli oba velice stydliví a

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden