Můj kousek štěstí
Dívá se, jak máma odchází
Dívá se, jak máma odchází

Hvězda Slunečné Tereza Brodská je mimořádně úzkostlivá. To je celkem obecně známo. Byla taková odjakživa a koronavirová pandemie to všechno jen zhoršila. V poslední době se Tereza cítí v ohrožení.

Ubezpečuje, že ve snaze chránit sebe i své blízké dodržuje svědomitě veškerá restriktivní opatření, a to i v průběhu natáčení. „I nás ve Slunečné neustále kontrolují, testují, to je správně,“ ujišťuje dcera slavných rodičů. „Nosíme roušky, jak jen to jde, ruce máme sedřené od dezinfekčních gelů.“

Hlavně kázeň!

Sama Tereza chodí jen na natáčení, do obchodu a hned domů. „Ale že si někdo pořádá ilegální party a ohrožuje tím další, to mě vážně štve,“ rozčiluje se zodpovědná umělkyně.

Přitom právě ona miluje dobré jídlo a víno, tak ráda by si vyšla na dobrou večeři a skleničku kvalitního moku, ale ví, že to prostě nejde, a respektuje to.

Strachy bez sebe

Ač nepatří do rizikové skupiny, trápí ji noční můry. Po psychické stránce strádá. Aby toho nebylo málo, s její maminkou, legendární představitelkou Elišky Pomořanské z Noci na Karlštejně, to, opatrně řečeno, není růžové. „Jediné, co jsem pro mámu mohla udělat, byla vakcína,“ konstatuje s povzdechem dcera.

Jana Brejchová (81) pobývá v léčebně dlouhodobě nemocných v motolské nemocnici. Sama už se nemůže rozhodnout, zda se chce očkovat proti nemoci  COVID-19, anebo nechce. Dcera rozhodla za ni. „Maminka je ležák, vlastně pořád leží a jen kouká. Už nevnímá okolní svět.

Má neurologický nález na mozku a na to žádné léky neexistují,“ vysvětluje Tereza, jaké trápení ji potkalo. Trvá to už sedm let, neboť nádherná blondýnka z filmu Hodíme se k sobě, miláčku? zkolabovala v roce 2013. Letos dvacátého ledna měla Jana Brejchová osmdesáté první narozeniny, vše samozřejmě proběhlo bez oslav.

Lepší to nebude

„Jsem realista. Vím, jak to je, a že s tím nic neudělám. A vím, že v tom nejsem sama. Jen mě mrzí, že nemůžeme mamince ani popřát,“ posteskla si manželka fotografa Herberta Slavíka (57) a matka Samuela (24).

Hrozné pro ni musí být pomyšlení, že nemoc se nemůže zlepšit, jen zhoršovat. Utěšuje se tím, že spousta lidí je na světě nemocných, že maminka není jediná. „Musíme to tak brát, že je to život,“ uzavírá utrápená Tereza.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz