Moje šťastná hvězda

Divadlo mu změnilo život

Moje šťastná hvězda

Lidé ho znají hlavně ze seriálů, ale RADEK HOLUB (54) září i ve filmech a v divadle. Už 27 let žije po boku herečky BÁRY HRZÁNOVÉ (59), ale nebýt jejich společeného kamaráda, nikdy by se prý nevzali.

V posledních letech jsme měli možnost Radka Holuba (54) vídat hlavně v komediálním seriálu Osada, v Poldech a nemluvněti nebo v seriálu Až po uši. Diváci si ho oblíbili hlavně díky jeho nevšednímu vzhledu a výraznému komediálnímu talentu. Stejně tak bravurně ale zvládá i vážnější role, což dokázal například v dramatu Učitel tance, za nějž byl nominován na Českého lva.

Zazářil před kamerou i na jevišti

Radek Holub se narodil v Praze 22. srpna 1968 a už od útlého dětství se věnoval sportu a divadlu. Láska ke kumštu ale přece jen zvítězila, a tak jeho další kroky směřovaly na DAMU, kterou však

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden