Dlouhé roky touží uniknout z manželova vlivu

Sympatická Miluše Šplechtová (63) v srdci hýčká jeden velký sen. Herečka, kterou diváci vídali například v seriálech Cesty domů a Ulice si však na jeho splnění asi bude muset ještě počkat.

 

Zdá se, že Miluši Šplechtovou (63) jen tak něco neporazí. Ustála dokonce i těžké období, kdy jí byl její manžel Jan Hrušínský (65), syn slavného českého herce Rudolfa Hrušínského (†73), nevěrný. Na jaře 2006 totiž vypukl obrovský skandál, který naznačil, že to v jejich vztahu možná skřípalo už léta.

Milenci si vyrazili na romantický výlet

Za asistence médií se totiž provalilo, že Hrušínský udržuje poměr s bývalou produkční Michaelou Blahutovou (46). V první chvíli to skutečně vypadalo, že po ní touží tolik, že se chce s Miluší rozvést.

Milenci si spolu dokonce vyrazili na výlet do romantické Francie a náramně si to tam užívali. „Ano, byli jsme v

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden