Dlouho tajil svým fanynkám, že je zamilovaný a šťastně ženatý

Dlouhá léta se hluboce milovali, a tak spolu prožívali nejen krásné chvíle, ale i velmi těžké okamžiky.

Zpěvák Václav Neckář (78) svou manželku před veřejností tak trochu skrýval. To ale ani náhodou neznamená, že by ji nemiloval. Vždyť jak sám řekl, Jaroslava Neckářová (†76) byla jednou z nejdražších bytostí jeho života.

Když jen deset dnů před nekrásnějšími svátky v roce zemřela Jaroslava Neckářová (†76), byla to pro jejího manžela obrovská rána. A to i přesto, že se později v souvislostí s jejím odchodem na věčnost hovořilo o „vysvobození“.

Ti dva se totiž dlouhá léta hluboce milovali, a tak spolu prožívali nejen krásné chvíle, ale i velmi těžké okamžiky. Ale pojďme si nejdřív říci, jak to celé vlastně začalo.

Toužil po herecké kariéře

Václav Neckář (78) měl už od dětství velmi rád zpěv, a proto brzy vyrážel na různé soutěže lidové tvořivosti. Tam si ho všiml

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden