Můj kousek štěstí komerční sdělení

Dny pro vaše zdraví

Mezinárodní kongres zdraví 2023 Praha.

Hlavním tématem letošního kongresu je motto:

Úspěchy a současné trendy TCIM pro 21. století

kulturní dědictví minulosti pro budoucnost. 

Česká republika se stane významným místem setkání předních zástupců oborů TCIM (tradiční, komplementární a integrativní medicíny) a odborníků medicíny EBM (medicína založená na důkazech).Cílem je rozšířit informovanost a možnost využívání těchto oborů v praxi, propojit zástupce jednotlivých oborů, vytvářet podmínky pro společný dialog, včetně dialogu s konvenční medicínou.

 

Informace pro vaše zdraví a životní styl vám přinese celá řada

významných osobností z oborů tradiční, komplementární a integrativní medicíny, např.: přírodní medicíny, hipoterapie, výživy, ájurvédy, homeopatie, akupunktury, biotroniky, jógy, klasické medicíny, včetně prezentace současných výzkumů ve světě.

Významné osobnosti v Praze

Těšíme se na vystoupení zástupců z Cornellovy univerzity v USA,

profesorů Univerzity v Cambridge ve Velké Británii, univerzit z Německa, Dánska, Austrálie, Kanady, Švýcarska, Indie. Podrobnosti naleznete na: www.mkz2023praha.cz/#clenove

Kongres proběhne hybridní formou, nabízí možnost účastnit se osobně nebo online.

Přihlášení diváků online je ZDARMA

www.mkz2023praha.cz/prihlaska

Partnery kongresu jsou významné nadnárodní instituce jako například EUROCAM, SALUS, European Ayurveda Association (EUAA) a mnoho dalších mezinárodních organizací. Pořadatelem kongresu je Institut pro TCIM, jehož ředitelem je Tomáš Pfeiffer, který říká: „Nazrál čas otevírat vzájemnou seriózní spolupráci všech oborů.“

Spolupořadatelem je ANME – největší evropský svaz pro přírodní medicínu.

Záštitu nad kongresem převzal prof. MUDr. Julius Špičák, CSc., přednosta kliniky hepatogastroenterologie IKEM v Praze, poslanec Parlamentu ČR. Projekt podporuje také hlavní město Praha.

Ze statistiky vyplývá, že ve vyspělých zemích užívá metody TCIM 30 až 70 % obyvatelstva. V České republice, dle zjištění agentury STEM/MARK, by uvítalo 85 % respondentů dostupnost oborů TCIM ve zdravotní péči.

Všichni jste srdečně zváni.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden