Do Austrálie se Lenka Kořínková vrátila po emigraci dvakrát, ale pochopila, že tam nepatří!

Ačkoliv jí Holky z porcelánu proslavily, myslí si, že jí zničily kariéru!

Život Lenky Kořínkové (64) by určitě stál za zfilmování. Jeho hrdinka by asi nebyla celou dobu za kladnou, ale rozhodně se nechá ocenit, že si stále šla svojí vlastní cestou, i když to někdy bolelo!

Rodačka z Opavy měla v dětství problémy se stravováním. Odmítala jíst a tak si na ni vymýšleli nejrůznější triky. Ty fungovaly a malá Lenka Kořínková (64) nabírala kila navíc. Samozřejmě, že taková skutečnost žádné dívce na sebevědomí nepřidá.

Řešila to tak, jak to dívky často bohužel řeší - bulimií. Snědla všechno, co jí vnutili, ale následoval odchod na toaletu, kde se potravy zbavila stejnou cestou, kterou jí přijala. Stát se štíhlou blondýnkou se jí ale nikdy nepodařilo, postupně se ale se svojí postavou smířila.

Ukazovat poprsí jí nikdo nenutil

Lenka odešla do Prahy a absolvovala tam konzervatoř. Neměla tak úplně jasno, jestli bude herečkou nebo zpěvačkou, proto se věnovala obojímu. V tomto směru jí nejlépe vyhovovalo krátké angažmá v Semaforu, ještě během studia.

Poté současně

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama