Moje sladké tajemství

Do jejího života vstoupila dívka s duší anděla

Moje sladké tajemství

Když se Mahulena Bočanová (54) stala maminkou, brzy zjistila, že je její dcera Márinka (19) jiná než ostatní děti. To ale bohužel nebyla jediná rána, kterou jí nelítostný osud uchystal.

Krásná Mahulena Bočanová (54) se musela již od útlého mládí spoléhat sama na sebe. Od malička se jí ale dařilo vše, na co sáhla. Její tatínek byl známý a úspěšný architekt a maminka krásná modelka. Mahulena a její starší sestra tak nějaký čas vyrůstaly v téměř idylickém a jistě i na svou dobu celkem přepychovém prostředí.

Jejich soužití bylo plné konfliktů

Díky mamince se také dostala mezi lidi od filmu a už jako malá holčička natáčela první reklamy. Brzy přišly první role ve filmech a v televizních seriálech, takže Bočanová ani o ničem jiném než o

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden