Do módy se vracejí batůžky! Z nich už vás záda bolet nebudou.

Bez kabelky se neobejdete? Nosíte ji naplněnou nejrůznějšími věcmi a často vás z ní bolí záda? Máme pro vás skvělou zprávu! Do módy se opět vracejí batůžky. Z nich vás záda bolet nebudou a navíc se do nich vejde víc, než do kterékoliv jiné kabelky. Který si ale vybrat?  

Vždy elegantní

Batoh už dávno není jen sportovní záležitostí. Pokud toužíte po nějakém elegantnějším, podívejte se po malém, který drží tvar, ať do něj dáte cokoliv. Ideální barvou pro batůžky, které si klidně můžete vzít i k manažerskému kostýmku, jsou bílá, černá anebo pastelové odstíny. Elegantní batoh ale můžete nosit i k sukním nebo džínám.

Máte raději ležérnost?

Naopak pokud hledáte batůžek k ležérnímu oblečení, dbejte na detail. Můžete si dovolit výraznější prvky jako zipy, spony, cvočky nebo třásně. Ideálně zvolte kůži nebo klidně semiš. Pokud máte ráda barevnost a zdobnost, poohlédněte se po vzorovaných kouscích, které si můžete vzít třeba na výlet do přírody.

Batoh jako kabelka

Dokonce existují batohy, které vypadají jako kabelky. Na zádech vypadají elegantně, drží tvar a hodí se například k botám na podpatku. Skvěle vypadají v černo-bílé nebo béžovo-černé kombinaci. Na druhou stranu batůžek, který vypadá jako elegantní kabelka, v kombinaci s obyčejnými teniskami bude vypadat například s dřinami vypadat originálně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden