Do nového roku jako novopečená máma

To je radosti! Do nového roku vstoupila Malvína Pachlová (30) už jako novopečená maminka.

Když herečka, již mnozí znají zejména jako kavárnici Šárku z nekonečného seriálu Ulice, začátkem loňského podzimu radostně oznamovala těhotenství, nejspíš ani ona sama netušila, že se ještě v témže ročním období stane maminkou. Její prvorozený potomek se totiž rozhodl přijít na svět dřív.

Ještě váhá? Nechme se překvapit, zda se Ligač rozhoupe a bude svatba.

Překvapení!

Termín porodu měla mít Malvína začátkem letošního roku, do té doby tak měla naplánováno ještě spoustu práce. Ovšem lékaři míní a příroda mění...

Kšefty tak teď musejí jít stranou, a to díky malé princezně, která se narodila začátkem prosince. Herečka s partnerem, hercem, Milanem Ligačem (29), se prý nechali do poslední chvíle napínat, zda budou mít chlapečka či holčičku.

A novorozené dcerce poté vybrali originální jméno – Enola. Dávat dětem netradiční křestní jména je nejen v umělecké branži velmi populární.

Vzpomeňme třeba na herečku Barboru Polákovou (38), která své dcery pojmenovala Ronja (6) a Rika (4) a zdaleka není jediná, kterým se tradiční česká jména nezamlouvala. Zdá se, že klasickým Pepíkům a Maruškám už pomalu odzvonilo.

A teď svatba?

Pachlová a Ligač si teď už jistě naplno užívají rodičovství a všechny radosti i starosti, které s sebou přináší. Za sebou už mají i Vánoce, které vůbec poprvé strávili ve třech. „Ten největší dárek už jsme s přítelem k letošním Vánocům dostali v porodnici,“ řekla láskyplně herečka, které se život v poslední době převrátil naruby.

S partnerem, kolegou z divadla, byli v očekávání již po roční známosti a dnes jsou z nich už šťastní rodiče. Jediné, co téhle nové rodince ještě schází k naprosté úplnosti, je svatba.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden