Do své budoucí ženy se zamiloval na první pohled!

Manželce vděčil skutečně za mnohé. Chápala jeho vášeň pro divadlo i to, že s ní a se syny netrávil tolik času.

Po smrti STANISLAVA ZINDULKY (†86) zůstalo jen jedno velké prázdno. Legendární herec toho stihl opravdu hodně, bez manželky MILENY by byl ale ztracený.

Jeho životním krédem bylo:  Lepší se utahat než zrezivět. A Stanislav Zindulka (†86) mu byl věrný až do poslední chvíle. Nic nedokázal dělat napůl a to, co dělal, vždy miloval. V životě tak měl několik lásek. A všechny byly opravdové.

Do paní profesorky byl blázen

Rodák z podkrkonošské Jilemnice vstoupil na divadelní prkna už jako čtyřletý kluk, kdy s ochotníky vystupoval v Prodané nevěstě. Když se ho pak ve škole ptávali, čím bude, zarytě tvrdil, že jedině hercem.

Když se přihlásil na DAMU, dostal se do ročníku, kde učila mimo jiné divadelní a filmová legenda Vlasta Fabianová (†78), na kterou

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden