Moje šťastná hvězda

Do vztahu se vloudil někdo třetí

Jeden čas měl herec David Prachař (61) takové vyhořelé období. Práce se mu nehrnula, cítil se unavený a uvažoval nad odchodem do důchodu. O tom ale jeho manželka Linda Rybová (44) nechtěla ani slyšet.

Znamenalo by to totiž, že by se musela o manžela a o tři děti starat sama, už ji nebavilo neustále pospíchat z natáčení do divadla a naopak. Už tehdy kvůli tomu mezi manželi podle všeho vznikaly ošklivé hádky a David si nakonec svůj odchod do důchodu rozmyslel.

Nejspíš kvůli tomu, že nechtěl věčně poslouchat manželčiny výčitky. Nabídka se nakonec naskytla sama, a ne ledajaká. Hrát v novém seriálu Slunečná byla pro Prachaře čest a zároveň věděl, že to pro něj bude znamenat stabilní měsíční příjem, což udělalo radost i Lindě.

Ale jen na chvíli. Když se Linda dozvěděla, kdo bude hrát jejímu muži seriálovou milenku, byla naprosto v šoku.

Začala cítit ohrožení

Je to totiž jeho bývalá manželka Dana Batulková (62), která se s Lindou nesnáší od doby, kdy jí Davida přebrala a rozbila jejich dokonalou rodinu. Teď se ale karta otočila a Batulková má údajně svou sokyni provokovat.

Dana asi chce, aby na ni Linda žárlila a aby se cítila stejně ohroženě jako ona před lety. Je vidět, že nenávist mezi nimi ještě pořád nevyprchala, ba naopak. Jak se k tomu ale Rybová staví?

S Davidem na sebe kvůli tomu doma často zvyšují hlas, ale i tak se snaží Linda zachovat chladnou hlavu. Je ale víc než jisté, že jakmile se svůdné blondýnce naskytne možnost protiútoku, využije ji.

Snažil se jí zavděčit

Prachař si myslel, že jakmile začne znovu pracovat, jeho vztah s manželkou to zlepší. To se ale ošklivě zmýlil. Předtím mu nejspíš bylo vyčítáno, jak neumí zabezpečit rodinu, teď je mu zase vyčítána bývalá partnerka.

David přece nemůže za to, koho si tvůrci Slunečné vybrali, a čekal, že to Linda, jako herečka, bude chápat. David zkrátka neví, jestli se Rybové dá vůbec nějak zavděčit.

On dělá, co může, aby se rodina měla dobře, ale ona ho viní z naprosto nesmyslné nevěry. Není za tím ale něco víc? Možná ani ona sama není tak nevinná a Davida podezřívá jen proto, že sama tají šokující tajemství.

Padla si do oka s kolegou?

Linda už nějaký ten pátek natáčí nový televizní seriál s názvem Božena. Z této herecké nabídky byla nadšená a hned na ni kývla. Přece jen péče o tři děti je náročná, a proto se snaží brát všechny kšefty, které se jí nabídnou.

Seriál ale herečce přinesl nejen skvělý výdělek, ale také velmi dobrého „kamaráda“ Martina Fingera (49). Ze začátku byli především kolegové a chovali se oba profesionálně, ale postupem času si k sobě měli najít cestu.

Podle tajných zdrojů ze zákulisí je Martin Lindou neuvěřitelně okouzlen, a ona si jeho lichotky dosyta užívá. Doma má v posledních měsících dusno a nikdo ji nejspíš nepochválil už pěkně dlouhou dobu.

Není tak divu, že se teď Rybová cítí být znovu na koni a sympatie kolegy jí dělají dobře. V práci tak alespoň vždy zapomene na problémy, které ji po návratu domů čekají. Nemohl by se ale její vztah s Martinem přehoupnout v něco vážnějšího?

Dostal by ránu pod pás

Ti dva spolu navíc hrají mileneckou dvojici v seriálu Ulice, což vzájemnému jiskření jen nahrává. Kdyby jen David věděl, jak Martin jeho ženě nadbíhá, pravděpodobně by se mu to vůbec nelíbilo.

Linda zatím Fingerovým pozváním na rande odolává, ale jak dlouho to vydrží? Pro Prachaře by to byla rána pod pás. On v minulosti kvůli Lindě opustil svou manželku Danu a teď by zase jeho manželka opustila kvůli milenci z práce. To by byla skutečně ironie osudu.

Dají všechno do pořádku?

V jejich manželství už tedy nevládnou jen neshody, ale také navazování vztahů. Linda s Martinem jsou zatím kamarádi a nic víc mezi nimi být nemá, to ovšem neznamená, že to mezi nimi nejiskří.

Rozhodne se Rybová všechny starosti hodit za hlavu a užít si románek s pohledným kolegou? Nebo jí naopak dojde, že je nejdůležitější udržet si rodinu i manžela, a rozhodne se věci řešit.

Jedno je ale jisté, ať si vybere tu či tu variantu, bude to mít hodně těžké. Prachař se pro ni snaží dělat maximum, ale lásce poručit nedokáže

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden