Doběhl si pro svou novou lásku?

Zdá se, že ve světě showbyznysu platí, že čím více obdivovatelek k vám vzhlíží, tím větší trable s láskou máte. To dokonale sedí i na pohledného herce Vojtěcha Kotka (33), který stále ne a ne najít tu pravou.

I když se po jeho boku vystřídalo už hodně krásných děvčat, zatím s žádnou to neskončilo kýženým happy endem.  Nejblíže k němu měl s grafičkou Valerií Rónovou (28).

Sympatická brunetka ho podporovala v kariéře a byla mu také největší oporou v těžkých chvílích, kdy mu zemřel otec. Na další nelehkou situaci, kterou jejímu příteli osud připravil, už ale zřejmě sama neměla dostatek sil.

Otřásla s láskou Valerie a Vojty jeho nehoda?

Bývalá ho v tom nechala

Pár se podle všeho rozešel nedlouho poté, co měl Kotek ošklivou nehodu na motorce. Herec se střetl s traktorem a skončil v nemocnici se dvěma zlomenými obratli. Zranění si vyžádalo následnou několikatýdenní rekonvalescenci. Kvůli tomu musely jít stranou i některé pracovní nabídky. Na zvládnutí této životní zkoušky, už byl ale údajně sám.

Hvězda kultovního filmového hitu Snowboarďáci dokonce nedávno přiznala, že ani po několika měsících od nehody není v úplném pořádku, Kotka trápí bolesti zad „Po bouračce už nemám záda úplně v pořádku a zjistil jsem, že už to bez cvičení nejde.“ Dále tedy pokračuje v domácí rekonvalescenci a snaží se dát se zase dohromady, role se mu totiž jen hrnou.

Snad mu kráska neuteče

Určitě se mu pro natáčení bude hodit, když shodí nějaké to kilo a dostane se do formy.  Vzal to tedy zodpovědně, a začal běhat. A jak se ukázalo, má k tomu daleko větší motivaci než jen vylepšení fyzičky. Do pražských ulic vybíhá s vysportovanou brunetkou (opět), která mu dává pěkně do těla.

Zda se jedná o jeho novou známost, to se Vojta zdráhá přiznat. O jeho trenérku ale prý nejde. „Fakt je takový, že jsem šťastný,“ odpověděl na přímou otázku nepřímou, ale výmluvnou odpovědí.

reklama

Komentáře

reklama