Staré dobré časy

Dobyla svět jako mrcha z Dynastie

Staré dobré časy

Úkol od nového zaměstnavatele zněl jasně. Porazit na filmovém nebi hvězdnou Elizabeth Taylor. Povedlo se to Joan?

Ta se ale uměla narodit. Její táta, umělecký agent, pomohl ke slávě mimo jiné Beatles či Tomu Jonesovi. Jeho největším objevem však byla vlastní dcera. Zákeřná potvora z nekonečného seriálu Dynastie. Herečka Joan Collins (89).

Narodila se v Londýně, jako dcera taneční choreografky a muže, který sám sebe skromně označoval za vyhledávače talentů. Odmalička snila o tom, že jí bude patřit svět stříbrného plátna. První krok tím směrem udělala, když začala studovat legendární Royal Academy of Dramatic Art.

Budeš náš trumf!

Svou první profesionální smlouvu podepsala už v 17 letech, ale na skutečně velkou roli si musela hodně dlouho počkat. Přiblížila se jí v momentě svého velkého přestupu do Hollywoodu. Smlouvu jí tam

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden