Dochází jí s ním trpělivost?

Zdá se, že všechny problémy manžela padají na její bedra. Jak dlouho to bude ochotná ještě snášet?

Svému muži je ADÉLA GONDÍKOVÁ (38) skutečně velkou oporou. Funguje to ale i opačně, nebo se z ní stala jen jakási opatrovatelka, která musí snášet všechny vrtochy JIŘÍHO LANGMAJERA (55)?

Všichni na ní vždycky obdivovali zejména klid a nadhled. Adéla Gondíková (48) z 1. MISE vždy působila dojmem, že ji nemůže nic rozhodit. A to ani v souvislosti s manželem Jiřím Langmajerem (55), který nyní září v seriálu Špunti na cestě.

Že to s ním neměla ani trochu jednoduché, není žádným tajemstvím. Avšak zdá se, že bohužel ještě není všem dnům konec. Místo toho, aby měla alespoň chvíli klid, manžel jí pořád způsobuje další a další starosti. Začíná jí už slavný „Langoš“ tak trochu lézt krkem?

Jedna starost za druhou

O tom, že je Langmajer tak trochu hypochondr, by mohla mluvit celé hodiny. Ostatně se tím ani sám herec netají. Není to tak dávno, co si

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden