Dočká se Agáta další svatby?

Na začátku věřil jejich vztahu málokdo, ale kurz na jeho krach je každým dnem o něco nižší...

Vypadá to nadějně! Doktor přečkal „zkušební dobu“ a s bývalou rebelkou cukrují jako dvě hrdličky. Snad jim to štěstí neuletí…Dříve Agáta Hanychová (37) střídala partnery jako na běžícím páse. Vybírala, porovnávala, zamilovávala se, a rozcházela se.

Mnoho modelčiných pokusů o navázání dlouhodobého vztahu nepřežilo takzvanou „zkušební dobu“ a po třech měsících obvykle následovalo hořké zklamání korunované rozchodem. Nyní se ale zdá, že dcera Veroniky Žilkové (60), konečně kápla na muže podle svého gusta.

Dávno po „zkušebce“

Se sympatickým slovenským chirurgem Andrejem Nikovem (39) randí už půl roku, což je na ni nevídaný úspěch. Pověstnou „zkušebku“ už tedy mají dávno za sebou a pan doktor kritickým obdobím evidentně prošel jako nůž máslem.

Klape to

Byť se už mnohokrát spekulovalo o tom, že vztahu dávno odzvonilo, opak se zdá být pravdou. Hanychová se na internetu, krom všudypřítomné reklamy na cokoli, chlubí svým fanouškům zamilovanými fotografiemi a na svého nového partnera pěje po všech stránkách jen chválu.

Zdá se tedy, že jediné zvonění, které v případě této dvojice brzy uslyšíme, bude to svatební. Nedávno ve stejném smyslu dvojice zamotala hlavu nejen veřejnosti, ale i svým blízkým, to když se na Agátině levém prsteníčku objevil třpytivý prstýnek, který jí milující přítel daroval k sedmatřicátým narozeninám.

„Zásnubní prstýnek to není, já jsem věděla, že to nejsou zásnuby, ale celá moje rodina měla reakci, jako by to byly. Prý, pane doktore, to je zásnubní?“ vyprávěla Hanychová, která spokojeností září na dálku a podle mnohých se mění k nepoznání. Láska má na ni zřejmě dobrý vliv.

Změnila se

Dříve platila za neúnavnou královnu večírků, nyní to ale vypadá, že hýřivému životu dala vale a soustředí se hlavně na to, být dobrou mámou, partnerkou a hospodyňkou. Hlavně, aby jí to dlouho vydrželo. Z předchozích vztahů má Agáta děti Kryšpína (10) a Miu (4), a stejně tak její partner už je dvojnásobným tátou.

„Naše děti se mají rády. Jsou ve stejném věku, o to je to lepší. Jsem ráda, že mám konečně po dlouhé době fakt vztah, o kterém můžu říct, že je vážný,“ nešetří silnými slovy Hanychová.

Happy end

Není tedy divu, že mnozí už spekulují nad tím, zda dvojice nechystá svatbu či společného potomka. Na to je prý ale ještě čas. Zda se Agáta brzy dočká další veselky či miminka, je momentálně ve hvězdách, stejně jako to, zda jí s tímto mužem konečně čeká happy end.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden