Dočká se brzy třetího potomka?

Přidá se k matkám, které se nebojí porodit ani v pozdějším věku?

Byť si blonďatá stálice Televizních novin soukromí střeží, je známo, že už několik let žije ve vážném vztahu. Odhodlá se nyní k zásadnímu kroku?

Svůj osobní život Lucie Borhyová (44) drží v tajnosti.Snad i proto, že na vztahy s muži měla krásná zprávařka v životě zatím pořádný pech. Jen si to zrekapitulujme...

Plané pokusy

V minulosti randila třeba s golfistou Alanem Babickým (55) nebo hokejistou Jaromírem Jágrem (50), pak se zdálo, že štěstí našla po boku řeckého podnikatele Nika Papadakise (46). S ním se jí narodil syn Lucas (13), poté ale přišly mraky a štěstí byl konec.

A podobně neslavně dopadl i její vztah s o téměř deset let mladším sportovním komentátorem Michalem Hrdličkou (33), s nímž dokonce

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden