Dočká se brzy vysněné rodiny?

Okolo herečky Hany Holišové kolují zajímavé inform ace. Podle některých má tajit, že je v jiném stavu!

Dva dlouholeté vztahy herečce Haně Holišové (41) nevyšly, ale na lásku rozhodně nezanevřela. Momentálně je šťastně zadaná, a dokonce se šušká, že je v jiném stavu. Co je na tom pravdy?

Hvězda seriálu Ulice, sympatická herečka Hana Holišová (41), je krásná, úspěšná a mezi muži o ni byl vždy zájem. Bohužel ale dlouho nemohla najít toho pravého. Neúspěšné vztahy však dokázala hodit za hlavu a momentálně je podle svých slov znovu zamilovaná.

A to dokonce tolik, že se začíná v jejím okolí spekulovat o tom, že čeká dítě. Proč si i my v redakci myslíme, že je to pravda a nejde jen o nějaké výstřely do tmy?

S tanečníkem si uměla užívat

Herečka ráda chodí do společnosti, konverzuje s kolegy, a dokonce nemá problém dávat rozhovory. Jenže pokud se chcete dozvědět něco o jejím soukromí či jak to má s muži, budete mít problém, neboť právě tyhle informace si Holišová úzkostlivě střeží.

Výjimkou byl jen její vztah s tanečníkem Tomášem Smičkou (33), se kterým velmi ráda chodila na

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden