Moje šťastná hvězda

Dočká se místo usmíření další zrady?

Moje šťastná hvězda

Patrasová věří, že ji čekají se Slováčkem už jenom krásné časy. Mnozí se ale obávají opaku a strachují se, co by to s ní udělalo.

Když DAGMAR PATRASOVÁ (67) oznámila, že se se svým mužem FELIXEM SLOVÁČKEM (79) usmířila, všichni si klepali na čelo. Zradí její důvěru i tentokrát?

Manželství Dagmar Patrasové (67) a Felixe Slováčka (79) je pro mnohé záhadou. Sice jsou spolu již řadu let, ovšem v jejich případě se rozhodně nedá říct, že patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu.

Obzvlášť pak muzikant se často chová tak, jako by snad ani ženatý nebyl. Svou manželku roky veřejně podváděl a ponižoval ji. A ačkoli to již několikrát vypadalo na rozvod, nedávno se Patrasová nechala slyšet, že Slováčka vzala na milost. Neudělala ale

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden