Můj čas na kafíčko
Dočká se někdy vysněné svatby?
Dočká se někdy vysněné svatby?
Spolu jsou již dlouhou dobu.

Poté, co hvězda seriálu Modrý kód Sandra Nováková (38) oslavila s dlouholetým přítelem, režisérem Vojtěchem Moravcem (33) , sedm let jejich vztahu, před pár měsíci jí přišla žádost o ruku. Herečce se tak na prsteníčku vyjímá nový šperk.

Kdy bude svatba? Sandra zřejmě dlouho čekat nebude. Práskla, že by se svatba mohla uskutečnit již v průběhu tohoto léta. Spolu s tím už také začala shromažďovat tipy na místo, kde by se jejich velký den mohl uskutečnit. Určitě ji chce mít v Praze nebo v blízkém okolí. Sandra už se na svatbu moc těší.

Nabízí se tedy možnost, jestli nebude po svatbě následovat dítě. Sice už má s partnerem Vojtou syna Mikuláše (4), ale chce mu prý pořídit ještě bratříčka. Ještě aby nakonec neodešla ze seriálu Modrý kód, stejně jako to kvůli těhotenství udělala herečka Veronika Arichteva (34). Bude tohle i její případ?

Místo herečky z Modrého kódu z ní bude designérka?

Zdá se, že Sandra myslí na zadní vrátka, a tak se kromě hraní pustila do návrhů interiérů. Oblíbenkyně ze seriálu Modrý kód je v tom dost dobrá, a tak po první přestavbě hned dostala další zakázku.

„Můj první kompletní design interiéru. Je v něm i spousta vlastnoruční práce, viz věšák v předsíni, stěna za jídelním stolem nebo tyrkysový botník. Ten vyráběl Vojtěch,“ pochlubila se. „Já ho jen dobarvila. Ale jsem na sebe hrdá! A hlavně už mám zakázku na další proměnu!

Z toho mám úplně největší radost,“doplnila pyšná designérka, která se v tomto oboru našla. Nabídky na další zakázky na sebe nenechaly čekat. Zájem o její práci mají prý i známí bytoví architekti.

Pochlubila se novým přírůstkem do rodiny

Herečka nedělá jen návrhy cizích interiérů. Před pokračováním v seriálu se rozhodla společně se svým manželem postavit pro svého syna Miluláše malý zahradní dům na stromě. Má tam i balkon, aby si měl kam zvát návštěvy.

Aby toho nebylo málo, jejich domácnost se rozrostla o dalšího člena. Sandra svému synovi totiž pořídila psího kamaráda. Štěně rasy Jack Russell teriér dostalo netradiční jméno Borůvka. Jezevčík její mámy se jmenuje dokonce Brufen!

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz