Moje sladké tajemství

Dočká se vůbec někdy svatby?

Trápí herečku i údajné nevěry partnera?

Herečka ze seriálu Ulice Aneta Krejčíková (31) žije se svým partnerem Ondřejem Rančákem (37) už několik let. Krejčíková už delší dobu myslí na svatbu, on se ale pořád k ničemu nemá. Jak dlouho mu to bude trpět?

Herečka vede na první pohled dokonalý život. Je krásná, má práci, jež ji baví a naplňuje, doma má dvě děti a pohledného partnera. Avšak není všechno zlato, co se třpytí. S Rančákem (37) se herečka seznámila už před lety. Fitness trenér ji požádal o ruku a založili spolu rodinu. Zatím to ale zjevně nebude tak horké, jak by si Krejčíková (31) přála.

Údajné krize vždy vyřešili.

Vnadná blondýnka si s partnerem v minulosti prožila několik pořádně perných chvilek. Před pár lety se v médiích objevila zpráva, že je Rančák Krejčíkové nevěrný. Údajně měl posílat erotické zprávy jiné ženě, a to i ve chvíli, kdy byl s herečkou na romantické dovolené.

Ondřej na sobě maká. Nejen kvůli Anetě?

V kuloárech se navíc šušká, že takových žen, se kterými měl Rančák nepokrytě flirtovat, bylo mnohem víc. Tehdy to vypadalo, že to jejich láska nevydrží a ti dva se rozejdou. Herečka však vzala svého partnera na milost. Tak doufejme, že se tentokrát ve svém protějšku neplete.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden