Dočkala se herečka klidných vánoc?

Asi jen málokdo by řekl, že se umí Anna Polívková (42) pořádně rozčílit, vždyť vypadá jako učiněný dobrák!


Kdykoli se někde objeví, vyzařuje z ní klid a dobrá nálada. Navíc se jí vyhýbají jakékoli skandály, přesto geny svého bouřlivého tatínka Bolka Polívky (72) ani v nejmenším nezapře. Nedávno se herečka svěřila, že když na to přijde, vypadá to u nich doma jako bitevní poli.


Ženské konflikty


S maminkou Evelynou Steimarovou (76) jsou zřejmě stejně temperamentní nátury a jakmile se prý začnou hádat, jde opravdu do tuhého. Výjimkou nejsou údajně ani Vánoce, kdy se snaží většina lidí držet zpátky a užívat si rodinné pohody.


„Vánoce mě nechávají v klidu. Možná by to stálo za natočení filmu - naše Vánoce s mojí maminkou a tetou a babičkou,” směje se potutelně Polívková s tím, že v tomto složení zažívají dámy opravdu mnoho zajímavých zážitků.


Různé hádky nebo dramatické odchody uprostřed štědrovečerní večeře nejsou údajně ničím výjimečným. Je to prý tím, že se mají rády celý rok a pak, když se mají mít rády o něco víc, z toho vznikají různé konflikty. Atmosféru si tím ale nikdy nekazí, Polívková si prý to pravé kouzlo Vánoc užila i tak.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden