Moje šťastná hvězda

Dočkala se své velké role

Moje šťastná hvězda

V manželovi má dlouhé roky velkou oporu.

Slovenská herečka Zuzana Kronerová (71) je v Česku oblíbenější než ve své zemi. Dlouho byla především známá díky skvěle zahraným velejším rolím, ale pak se té své hlavní přece jen dočkala a zvládla ji naprosto bravurně.

Sympatická slovenská herečka Zuzana Kronerová (71), známá z filmu Bába z ledu, má velký herecký talent, díky kterému je mezi tvůrci velmi oblíbená.

Role se k ní stále hrnou a po profesní stránce si nemůže stěžovat. Ve svém soukromém životě ale občas prožívá složité zkoušky. Zuzana Kronerová se narodila ve slovenském městě Martin 17. dubna 1952.

Pochází z umělecké rodiny

Jejím otcem byl uznávaný slovenský herec Josef Kroner (†73). Maminka se jmenovala Terézie Hurbanová-Kronerová (†74) a byla rovněž významnou slovenskou herečkou. Přestože

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden