Moje šťastná hvězda

Dodává ženám sebevědomí

Novopečená máma Eva Burešová (29) se s kamarádkou Nikolou Gránskou (29), manželkou herce Davida Gránského (30), pustila do osvěty, co se ženského těla týče.


A aby to vzala hezky od podlahy, hned šla s kůží na trh a vyfotila své bříško po porodu! „Vypadám jako v šestém měsíci, ale mně to nevadí,“ řekla spolu s dodatkem, že je také jen člověk a pravdu je třeba ukázat.


Přiznala také, že jí druhý syn Tristan William, kterého má s kuchařem Přemkem Forejtem (35), dal zabrat mnohem více než ten první. Její tělo se po porodu nevrací zpátky tak rychle, jak doufala, a nese si z těhotenství mnoho jizev, čímž naznačila, že ani jí se strije nevyhnuly. Připisuje to zátěži a extrémnímu stresu, kterému po celé těhotenství čelila.


Nejšťastnější chvíle v životě


Přesto byl pro ni porod nádherný a dle svých slov si ho užila. Eva má z prvního vztahu s Michaelem Krásným (38) syna Nathaniela (5). Její přiznání spustilo na sociálních sítích obrovskou vlnu solidarity.


Ženy začaly hromadně zveřejňovat fotky svých těl po porodu a hvězda seriálu ZOO jim všem odpovídala, že jsou bohyně. Ani na mateřské své fanoušky nezanedbává!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden