Dodnes vzpomíná na dětství strávené v přívěsu

Cílevědomá Hilary Swank (46) kdysi žila jen s matkou a byly doby, kdy neměly ani peníze, ani pořádnou střechu nad hlavou. Hilary přesto nezahořkla a snila o úspěchu na filmovém plátně.

Na počátku zářivé kariéry Hilary Swank (46) byl jeden velký sen a dětství strávené v přívěsu. Dívka, která se později stala hrdou držitelkou dvou Oscarů totiž jako malá rozhodně neměla na růžích ustláno.

Spolužáci ji často šikanovali

Vyrůstala pouze s matkou, když je otec opustil, a protože neměly na nájem, tak musely žít v přívěsu. Když Hilary zrovna nebyla ve škole, kde ji spolužáci často šikanovali, trávila svůj čas u jezera. Tam plavala a trénovala gymnastiku. Také se plna nadějí ve vlastní budoucnost dívala na oblohu, pozorovala mraky a snila o tom, že z ní jednoho dne bude

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden