Dohnal ji k závislosti její vlastní manžel?

Užírala se samotou, proto prý skončila na dně.

O tom, že manželka Jiřího Krampola (80), Hanka (57), měla velké psychické problémy, které svého času řešila alkoholem, se dávno ví. I přesto, že mu díky ní přibyla ve tváři nejedna vráska, své ženy se slavný bavič nikdy nevzdal a po celou dobu ji podporoval.

Dnes, když už se podle všeho Hanka cítí mnohem lépe, vyplouvají na povrch důvody, které jí do náruče alkoholu vehnaly. A zdá se, že v tom měl prsty tak trochu i sám Krampol. Seděla sama doma a nudila se Do jisté míry by se dalo říct, že veřejnost Hanku brala jako zkrátka „tu od slavného Krampola“.

Většinu svého času měla manželka baviče trávit doma, kde se nudila a užírala se údajně svou neužitečností a steskem po zesnulé mamince. S manželem odmítala chodit do společnosti a uzavírala se do sebe. Psychické problémy tak na sebe nenechaly dlouho čekat, stejně tak i zdánlivé vysvobození v podobě alkoholu a obrovského množství cigaret. Krampolová, která je nyní jako vyměněná, se nechala slyšet, že už chce být konečně v pohodě. Hlavně kvůli Jirkovi, který si to zaslouží. Ten se totiž teď o svou ženu stará doslova ukázkově.

Trápí ho svědomí? I na nedávné dovolené v Tunisu jí byl velkou oporou, když opět zkolabovala. „Jirka je teď ke mně nějaký štědrý,“ uvedla s tím, že jí koupí prý vše na co si ukáže, jen když bude spokojená.

Dokonce jí vyvařuje. Zdá se jako by se jí snažil všechno zlé vynahradit..

reklama
reklama

Komentáře