Moje šťastná hvězda

Dohodli se na rozdělení majetku

Bývalá modelka Agáta Hanychová (35) už s Jakubem Prachařem (36) nežije přes půl roku. Ze začátku na sebe jen házeli špínu, ale očividně oba dostali rozum a začali věci řešit racionálně. Agáta prozradila, že už mají i rozdělený majetek.

Ona si ponechá jejich společný dům v Suchdole, protože tam s dětmi chce žít. Co se týče péče o dceru Miu (2), tak ve výhradní péči ji bude mít také Hanychová. Kuba na to kývl s tím, že bude moci dceru kdykoli vidět a trávit s ní čas, jak se mu zlíbí.

Vystřídala několik partnerů

Jejich dohoda ale přece jen proběhla až nějak moc v klidu. Proslýchá se, že to má jednoduché vysvětlení. Agáta od rozchodu s Jakubem vystřídala několik partnerů.

Prvním byl trenér surfování, kterého poznala v Izraeli. Dokonce ho pak s sebou vzala i do České republiky, přestože tvrdila, že to nebylo z osobních důvodů. Jejím dalším úlovkem byl realitní makléř Zdeněk Turek (37), se kterým to vypadalo nadějně.

Byli spolu dokonce na dovolené, ale jakmile se z ní vrátili, rozešli se. Podle Agáty kvůli rozdílným prioritám.

Chce působit vážně?

Už tehdy se jí měl kvůli střídání partnerů Jakub tak trochu posmívat. Ona byla přece první, kdo Prachaře odsuzoval, když si našel svou současnou přítelkyni. Tvrdila o něm, že skočil ze vztahu do vztahu, a to není zdravé.

Byla to ale Agáta, která nakonec předvedla ještě lepší krasojízdu a mužů vystřídala víc. A teď už se chce nejspíš všem posměškům vyhnout, a tak se začala chovat dospěle.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden