Dohromady je dal kosmonaut Gagarin

Spokojené manželství dvou krásných lidí narušila emigrace, zlomily deprese a ukončil tragický pád na žebra radiátoru.

Dlouho platili za ideální pár. Ona, milovaná všemi dětmi, on, sympaťák s vychováním anglického gentlemana. Legendární Štěpánka Haničincová a Jan Přeučil.

Když se dali dohromady, nebyli, co se manželství týče, žádnými nováčky. V této privátní statistice vedla Štěpánka, která v tu chvíli měla za sebou už dvě.

To s miláčkem žen, charismatickým Petrem Haničincem (1930–2007) bylo pro oba spíš útěk do jiného světa. Větu „Byli jsme tenkrát na manželství příliš mladí,“ s odstupem času vyslovili oba.

Manželství číslo 2 jí štěstí nepřineslo

Ani v náručí svého druhého muže, režiséra Jana Valáška (1926–1968) nenašla to, co hledala. Byl to takový typický filmový vztah. Poznali se, když spolu pracovali na natáčení studentského filmu. Tři roky po

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden