Moje sladké tajemství

Dohromady se dali s Freimanovou až po deseti letech

Moje sladké tajemství

Po děsném fiasku prvního manželství herečka konečně našla toho pravého.

Nic není náhoda. Hvězdu seriálu ZOO Veroniku Freimanovou (67) a architekta Vladimíra Boučka (67) dal dohromady osud. Herečka našla vedle sympatického muže rodinné štěstí, klid a pohodu, které tolik potřebovala. Všechno ovšem mohlo být jinak.

Jméno herečky Veroniky Freimanové (67) se jeden čas skloňovalo na stránkách společenských časopisů ve všech pádech. Bylo to hlavně kvůli jejímu záletnému manželovi, kameramanu a režisérovi Jaroslavu Brabcovi (68). Tohle už je naštěstí minulost a oblíbená herečka toho pravého našla.

Vypadá to, že ve druhém manželství s architektem Vladimírem Boučkem (67) je konečně šťastná. Spekulace o možných nevěrách druhého manžela se nikdy nepotvrdily a zdá se, že se deset let čekání na toho pravého herečce vyplatilo. Dnes je

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden