Dojde k usmíření?

Karel Gott a Dominika Gottová k sobě hledají cestu.

Karel Gott (77) požádal svou nejstarší dceru, aby se vrátila zpět do Čech. Od března totiž žije ve Finsku, kam odešla po rozepři ohledně majetku.

Dominika Gottová (43) odešla od svého finského partnera Tima Tolkkiho (50) do Prahy v době, kdy Mistr bojoval s rakovinou mízních uzlin. Po roce života v rodné zemi se však vrátila zpět do Finska. Mluví se o tom, že Timo v minulosti bojoval se silnými maniodepresemi, kvůli nimž se Dominika odstěhovala, a protože se v následujících měsících hudebníkův stav zlepšil, tak se s ním Gottová dala znovu dohromady. Už méně se ale mluví o tom, že tím pravým důvodem byl přepis Gottova majetku včetně honosné vily na pražské Bertramce na jeho ženu Ivanu Gottovou (40). K tomuto životnímu rozhodnutí se Gott odhodlal už v lednu, kdy statečně bojoval se svou nemocí. Na Ivanu Karel přepsal historickou vilu, pozemek, na které stojí, zahradu okolo domu a také nádvoří s velkou garáží. Gottová měla vše získat díky darovací smlouvě, kterou zpěvák se svými právníky sepsal v polovině prosince loňského roku.

Vlažná komunikace

„Moc si teď nevoláme,“ posteskl si tehdy Karel Gott, který přitom své nejstarší ratolesti platil po jejím úprku z Finska domů byt a také jí našel práci. O návrat svou dceru požádal u příležitosti svého koncertu v Malostranské besedě v Praze. Do Malostranské besedy pozval nejen své rodinné příslušníky, ale také lékaře, kteří mu zachránili život. Svůj comebackový koncert pojal Mistr mimo jiné i jako usmíření s blízkými. Moderování se ujal Libor Bouček (35).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden