Dojde místo svatby na překvapivý rozchod?

Opustí ji stejně jako bývalou manželku kvůli mladší?

Spekuluje se o tom, že Dara Rolins (50) je stále nervóznější. Podle některých jejích blízkých si myslela, že po dvou letech vztahu s někdejším viceprezidentem fotbalového klubu Juventusu Turín už bude minimálně zasnoubená.


To se ale asi přepočítala. Pavel Nedvěd (51) místo toho prý prohání mladé fanynky. Jenže taková partie by se asi jen těžko opouštěla! Tím spíš, když Rolins v České republice zpřetrhala nějaká pouta jen proto, aby se mohla víc realizovat v Itálii a být po boku „Médi“.


Hnízdečka lásky


Je jasné, že děti už spolu mít nebudou. „Postavíme si domečky,“ pochlubila se Rolins. Hnízdečko lásky u italského jezera Maggiore už utěšeně roste. V pražské Divoké Šárce pár koupil pozemky v hodnotě 35 milionů korun.


I tam už se staví. Nezapomínejme ani na zpěvaččino přepychové sídlo v Tuchoměřicích. A samozřejmě ani Nedvěd není žádný chudák a v Itálii také vlastní několik nemovitostí.


Tuší, že ji zlobí?


Ani to ale nemusí být záruka, že spolu zůstanou. Někteří lidé upozorňují na to, že Nedvěd od ní odejde dřív, než stihnou dostavět. Poukazují na jeho údajnou zálibu v jiných ženách. Rolins mu to podle všeho trpí jen proto, aby nemusela řešit veřejné skandály.


I proto by nejspíš potřebovala, aby co nejdřív zazněly svatební zvony. Vždyť i ženu Ivanu (49) po letech Nedvěd vyměnil za mladší partnerku Lucii Anovčínovou (27)...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden