Moje šťastná hvězda

Dojde místo svatby na smutný rozchod?

Moje šťastná hvězda

Zpočátku to vypadalo, že z nich budou manželé, poslední dobou se ale zdá, že jim oběma bude lépe samotným. Proč se možná tento sympatický pár brzy rozpadne?

Dlouho to vypadalo, že herečka JITKA SEDLÁČKOVÁ (61) našla ve starším partnerovi PAVLU TÖPFEROVI (73) toho pravého. Teď se ale zdá, že se vykrucuje ze svatby a nejraději by se rozešel!

Hvězda divácky oblíbeného seriálu ZOO Jitka Sedláčková (61) ještě nedávno společně s partnerem Pavlem Töpferem (73) mluvila o svatbě.

Své štěstí si musela vydobýt

Jenže doby, kdy mysleli na významný posun v jejich vztahu, jsou nejspíš nenávratně pryč. Proč to momentálně spíš vypadá, že jejich vztah nebude mít šťastný konec?  Život se s herečkou nikdy příliš nemazlil.

Jednoduché to neměla už od dětství, které prožila v neúplné rodině. Sedláčková se narodila v roce 1961, ovšem bohužel si moc neužila svého otce. Ten totiž, s tvrzením, že

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden