Dokázala by mu Freimanová odpustit i nevěru?

Jedno manželství už jí nevěra zničila a určitě by byla nerada, kdyby se taková historie opakovala. Bouček sice působí vzorně, ale zdání klame.

Život herečky VERONIKY FREIMANOVÉ (67) se prý otřásá v základech. Manželství s VLADIMÍREM BOUČKEM (67) má procházet velkou krizí. Způsobila ji snad nevěra naoko vzorného manžela?

V současné době Veronika Freimanová (67) září v seriálu ZOO a po pracovní stránce se jí daří. Ovšem zdá se, že za svým pověstným úsměvem herečka skrývá velké trápení. V kuloárech se totiž šušká, že měl být herečce její partner Vladimír Bouček (67) před časem nevěrný.

Tají snad herečka něco před svými fanoušky? Pokud by se v manželství oblíbené herečky skutečně něco dělo, nejspíš bychom se to jen tak nedozvěděli. Freimanová si totiž své soukromí střeží jako oko v hlavě a o svém osobním životě na veřejnosti téměř nemluví. Nicméně proslýchá se, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden