Můj čas na kafíčko

Vanda Hybnerová překonala spoustu překážek a to ji neskutečně posílilo

Můj čas na kafíčko

Už moc dobře ví, co přesně v životě chce, a umí si za tím jít. Časem se z ní stala žena, která se o sebe umí postarat za všech okolností.

I když ji Saša Rašilov (50) opustil, dokázala se Vanda Hybnerová (54) přes to přenést a znovu se zamilovat. Nyní žije krásný život a věnuje se hlavně koním, kteří pro ni znamenají vše.

Najít v životě recept, jak milovat sebe, a díky tomu i své nejbližší, rozhodně není jednoduché. Vanda Hybnerová (54) si navíc na cestě za svým životním štěstím musela projít skutečně složitými okamžiky, které by spoustu žen zlomily.

To ale rozhodně není případ oblíbené herečky, která po svém otci Borisi Hybnerovi (†74) zdědila nejen spoustu uměleckého talentu, ale také velkou vnitřní sílu. Na nejtěžší okamžiky v životě herečky,

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden