Dokázala vážně Gondíková Langmajera zkrotit?

Ženám zkrátka nedokáže odolat. Herci prý začal chybět adrenalin, který prožíval jen se svými milenkami. Uchýlí se znovu k nevěře a zničí své manželství?

JIŘÍ LANGMAJER (55) vděčí ADÉLE GONDÍKOVÉ (47) za mnohé. Přesto se i nyní prý čas od času uchýlí ke starému způsobu života. A tolerantní herečka o tom nejspíš nemá ani tušení!

Jako vojín Kouba v komedii Copak je to za vojáka sváděl ženy na potkání. Ani reálný život Jiřího Langmajera (55) nebyl moc odlišný. Zkrotit ho se povedlo až Adéle Gondíkové (47). Nebo si to alespoň myslela. Charismatický herec je sice po jejím boku šťastný, pudy jsou však někdy zkrátka silnější než on sám.

První manželku trápil

I učitelka Kamila (50) a kdysi naivně věřila, že ho dokáže změnit. Povila mu dvě dcery, jenže Langmajer ne a ne přijít na chuť rodinnému životu. Manželka tak trpělivě snášela jeho zálety, protože věděla, že se vždycky vrátí domů.

Měl pletky s kolegyněmi

Do jeho spárů padla například Ivana Jirešová (43), kterou pak vyměnil za bývalou hvězdu Ulice Mášu Málkovou (37). Asi nejznámější milenkou ale byla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře