Dokázali překonat nevěru a jsou šťastnější než kdy dřív

Herečka Miluše Šplechtová pomýšlela na rozvod, nemohla ale jen tak hodit za hlavu všechny vzpomínky, dala proto manželovi druhou šanci.

Dlouho si myslela, že jsou jen přátelé. Pak ale přeskočila jiskra a lásce už nešlo zabránit. Kvůli pohlednému kolegovi dokonce neváhala opustit manžela a rozbít malému synovi rodinu.

Narodit se do slavné herecké rodiny nebývá mnohdy zrovna lehké. Jan Hrušínský (67) ale obstál na jedničku, a když se dnes ohlédne za svým životem, může být právem pyšný na to, co dokázal. Svému tatínkovi Rudolfu Hrušínskému (†73) nedělá ani trochu ostudu a herecký bard by byl jistě pyšný i na to, jak skvěle mu to klape s manželkou Miluší Šplechtovou (65).

Jejich manželství ale nebylo bez mráčku, i když bychom dnes při pohledu na tento sympatický pár jen těžko tipovali, že to s nimi jeden čas nevypadalo zrovna růžově. Nevěru však dokázali ustát a dnes si

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden