Moje šťastná hvězda

Dokáže Malému někdy odpustit?

Po 19 letech ji opustil nevěrný manžel. Odešel za mladší milenkou. PAVLA TOMICOVÁ (60) se zhroutila, zasáhnout museli lékaři. Zdálo se, že nejhorší má za sebou. Bohužel to ale není pravda.


Mohlo by se zdát, že se Pavla Tomicová (60) ze ZOO s drsnou realitou smířila. Opak je ale pravda. Její partner Ondřej Malý (57) loni odešel za herečkou Kristýnou Kociánovou (38). Mají spolu syna Tomáška. Tomicová si prý stále nemůže zvyknout na samotu.


Nejhorší rána pro ni údajně byla, když zjistila, že herci už na ní vůbec nezáleží. Malý se podle všeho zajímá pouze o jejich dospělou dceru Anežku (23). Ta studuje uměleckoprůmyslovou školu výroby hudebních nástrojů Petrof v Hradci Králové a otec ji vší silou podporuje. S Tomicovou ale podle některých nechce mít v podstatě nic společného.


Herečka si prý myslela, že zůstanou přátelé, ale nestalo se tak.

Odpustí mu?

Oblíbená herečka si přitom měla malovat, že s nevěrníkem zůstanou kamarádi. Chtěla mu po čase odpustit. Dokonce by zřejmě hodila za hlavu i to, že jeho milenka Kociánová patřila k okruhu jejích nejbližších přátel. Hráli společně v seriálu Slunečná i v Klicperově divadle. Kociánová se s Malým dokonce potkala už před deseti lety v Labutím jezeře.

Takže je možné, že nějaký románek spolu měli už tenkrát. Přesto všechno a přes všechna další podezření chtěla být prý Tomicová velkorysá. Doufala však marně. Přitom herečka má na chlapy smůlu. Její první manžel jí utekl za jiným mužem.

Životní lásku jí odloudila kolegyně a kamarádka.

Je na tom hodně špatně?

Tomicová potřebuje začít zase žít. Zbavit se pout minulosti. Říká se, že o nabídky na randění nemá nouzi. Stále však podle všeho odmítá. Asi si ještě nedokáže představit, že by se s nějakým mužem opravdu sblížila. Tolik jí Malý ublížil. V srdci jí zůstala obrovská rána.

Spekulovalo se o tom, že něco měla s nějakým kolegou během natáčení seriálu ZOO. Pokud něco ale bylo, nikomu se nepodařilo vypátrat, s kým. V redakci herečce moc přejeme, aby brzy poznala muže, který si jí bude vážit a zůstane s ní až do konce života.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden