Dokáže překonat další odmítnutí?

Herečka Sabina Laurinová (47) stále patří mezi stálice populárního seriálu Modrý kód. Nicméně se začíná v jejím okolí šuškat o tom, že možná přemýšlí, že by tuto životní kapitolu v brzké době ukončila. Že je k tomuto rozhodnutí čím dál tím více nakloněná, nahrává mnoho faktorů.

Sice má díky seriálu pravidelný a rozhodně ne malý příjem peněz, ale jak se zdá, v jejím životě je přece jen několik věcí důležitějších než tučné konto. O co se přesně jedná? Dostala košem? Jak se totiž už delší dobu proslýchalo, Sabina měla být údajně zakoukaná do nějakého svého kolegy, a jak se zdá, románek jí opět nevyšel.

O Laurinové se moc dobře ví, že není typem ženy na jednu noc a s případným milencem by raději rovnou zvolila vážný vztah se vším všudy. Jenže o hercích je všeobecně známo, že si raději užijí, než aby se vázali.

Pokud se tedy Sabina pokoušela o srdce nějakého kolegy a ten jí odmítl, cítí se zklamaná a už ho pravděpodobně nechce mít vůbec na očích! Její čest a klid je pro ni v tuto chvíli asi důležitější než nějaké peníze, a proto se jí v hlavě zřejmě honí myšlenky, jak by se ze seriálu mohla pomalinku vytratit.

Mluvilo se o tom, že měla spadeno na nějakého svéhokolegu.

Mají se tedy diváci začít obávat toho, že její postavu nechají tvůrci brzy zemřít? Však to není žádný nevídaný fakt. Například z konkurenční Ordinace v růžové zahradě už odešlo mnoho ústředních postav. Práce má nad hlavu Navíc se zdá, že se Laurinová opět našla na divadelních prknech a dostává jednu roli za druhou.

Dokonce sama přiznala, že si kvůli divadlu a televizi nemůže dovolit ani být nemocná. Má tedy tak zaplněný diář, že se doma v podstatě ani neohřeje. Jestli tedy odejde z Modrého kódu, nemusí mít rozhodně strach o to, že by nenašla využití. A například díky roli v muzikálu Galileo, kde teď působí, zažívá i pořádný adrenalin, který by v ní mohl opět zažehnout životní jiskru a mohla by se tedy daleko více odvázat i v osobním životě.

„Jsou to rizika a překážky pro nás a jsou tam určitá artistická čísla pro mě, ale myslím si, že je to všechno otázka zvyku a opatrnosti,“ prozradila Sabina. Třeba konečně překročí i své vlastní překážky a zapomene na bolestivou minulost.

Chce najít štěstí Vypadá to tedy tak, že si sympatická blondýnka konečně uvědomila, kde je zakopaný pes a to, že je ještě skutečně krásná a má přece i ona šanci na lásku. Pokud by dokázala opustit místo, kde ji sužuje nějaké vztahové napětí a našla více času na jiné aktivity, kde by konečně mohla potkat toho pravého, jistě se na ni dříve či později usměje štěstěna.

Dcerky Valentýna (17) a Maja (10) už jsou velké slečny a jistě i ony by mamince přály, aby byla spokojená. Třeba to tentokrát vyjde v divadle, kde kdysi potkala i otce Valentýny, zpěváka Josefa Vojtka (53).

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama