Dokáže si manžela udržet, nebo jí uteče za jinou?

Rozpad spokojeného manželství visí ve vzduchu.

Už několik let působí herec z nového seriálu Hvězdy nad hlavou Roman Vojtek (48) a jeho manželka Petra Vraspírová (33) jako ten nejspokojenější pár pod sluncem. Teď mají navíc možnost být ještě šťastnější, jelikož se před pár týdny svěřili s tím, že se jim brzy narodí miminko. Roman se tak stane trojnásobným otcem a to pro něj jistě bude velká výzva.

Život se jim úplně změní

Co ale znamená blížící se mateřství pro jeho manželku? Kromě toho, že už si nebude moc s manželem jen užívat a věnovat se práci, má před sebou také složitý úkol. Udržet si Romana i poté, co mu porodí dítě.

To se může zdát jako snadný úkol, ještě k tomu, když si oba tak moc společné děti přáli, ovšem v případě Vojtka si člověk nikdy nemůže být jistý. Svou bývalou manželku Terezu (40) totiž opustil krátce před tím než porodila syna Beneditka (4).

S Petrou sice zatím působí jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem, působí i ve stejné profesi a jednoduše je spojuje mnohé, ale ani to není záruka toho, že jim to vydrží i poté, co společně založí rodinu.

Zatouží znovu po změně?

Klidně se může stát, že Vojtka po čase manželka omrzí a začne se dívat po jiných. A to se klidně může stát už během natáčení nového seriálu, ve kterém se potká třeba s krásnou Kateřinou Marií Fialovou (23) nebo Veronikou Khek Kubařovou (33).

Obě zmíněné dámy jsou sice momentálně zadaná, ale během seriálových natáčení občas k nějakému vzplanutí dojde. A jelikož už jednu ženu, která mu porodila dítě, Vojtek opustil, už všichni vědí, že je toho schopný.

reklama
reklama

Komentáře