Moje sladké tajemství
Dokáže si manžela udržet, nebo jí uteče za jinou?
Rozpad spokojeného manželství visí ve vzduchu.
Dokáže si manžela udržet, nebo jí uteče za jinou?

Už několik let působí herec z nového seriálu Hvězdy nad hlavou Roman Vojtek (48) a jeho manželka Petra Vraspírová (33) jako ten nejspokojenější pár pod sluncem. Teď mají navíc možnost být ještě šťastnější, jelikož se před pár týdny svěřili s tím, že se jim brzy narodí miminko. Roman se tak stane trojnásobným otcem a to pro něj jistě bude velká výzva.

 

Život se jim úplně změní

Co ale znamená blížící se mateřství pro jeho manželku? Kromě toho, že už si nebude moc s manželem jen užívat a věnovat se práci, má před sebou také složitý úkol. Udržet si Romana i poté, co mu porodí dítě.

To se může zdát jako snadný úkol, ještě k tomu, když si oba tak moc společné děti přáli, ovšem v případě Vojtka si člověk nikdy nemůže být jistý. Svou bývalou manželku Terezu (40) totiž opustil krátce před tím než porodila syna Beneditka (4).

S Petrou sice zatím působí jako ten nejzamilovanější pár pod sluncem, působí i ve stejné profesi a jednoduše je spojuje mnohé, ale ani to není záruka toho, že jim to vydrží i poté, co společně založí rodinu.

 

Zatouží znovu po změně?

Klidně se může stát, že Vojtka po čase manželka omrzí a začne se dívat po jiných. A to se klidně může stát už během natáčení nového seriálu, ve kterém se potká třeba s krásnou Kateřinou Marií Fialovou (23) nebo Veronikou Khek Kubařovou (33).

Obě zmíněné dámy jsou sice momentálně zadaná, ale během seriálových natáčení občas k nějakému vzplanutí dojde. A jelikož už jednu ženu, která mu porodila dítě, Vojtek opustil, už všichni vědí, že je toho schopný.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz