Dokáže si svou mladší partnerku udržet?

Muži mu krásnou, mladou partnerku závidí.

Mít mladší partnerku je asi snem většiny mužů. Oblíbený herec Jiří Dvořák (55) momentálně randí s krásnou slovenskou herečkou Martinou Zábranskou (28), která je mladší hned o sedmadvacet let. Jak dlouho mu ale láska s Macou, jak jí na Slovensku přezdívají, vydrží?

Snila o něm dlouhé roky

Pravda je, že to, že se Zábranská do Dvořáka zakoukala a momentálně spolu chodí, není žádná náhoda. Výrazně mladší herečka si ho totiž vyhlédla už před několika lety, ovšem tehdy byla ještě moc mladá na to, aby mělo smysl se o jeho přízeň ucházet.

Martina Zábranská (28).

Jako by tomu ale chtěl osud, že se nakonec dali dohromady. V době pandemie koronaviru si totiž měla vzít Zábranská někoho jiného, ovšem nakonec z toho sešlo. A dokonce se s odstupem času mluví o tom, že její veselku překazil právě Dvořák, do kterého se bezhlavě zamilovala.

„Tentokrát to bylo jiné a správné,“ červenala se během rozhovorů. A jelikož momentálně podle našich informací nemá herec tolik pracovních závazků, je schopen být na Slovensku u své milé opravdu často, a mají tak hodně času budovat láskyplný vztah od základů.

Bude ochoten s ní založit rodinu?

Ačkoli ale v současné době vypadají jako páreček zamilovaných puberťáků, dá se očekávat, že další roky společného života mohou být hlavně pro Dvořáka složité. Zábranská je sice stále mladá, ovšem je jasné, že za pár let přijde okamžik, kdy si vysní, že spolu založí rodinu.

Tím spíš, když si určitě nemohla nevšimnout, jak krásný vztah má Dvořák se svou dcerou Annou (20), pro kterou by udělal, jako každý správný tatínek, první poslední. A to ji samozřejmě motivuje myslet si, že právě on je tím pravým mužem pro založení rodiny.

Samozřejmě se ale musí mít na pozoru. Šušká se totiž, že právě kvůli tomu, že nechtěl další děti, se rozpadl jeho předchozí vztah s právničkou Jitkou Randárovou (33).

Bude znovu otcem?

Je tak možné, že pokud si bude chtít svou současnou krásnou partnerku Dvořák udržet, docílí toho jen za tu cenu, že se opět stane otcem. A je tedy na něm, zda bude ochoten se s tím smířit, anebo se rozpadne další jeho vztah.

Je pravda, že v životě už toho se ženami zažil hodně. Ostatně byl dvakrát ženatý a k tomu měl dalších několik vztahů, které nevyšly podle jeho představ. V osamocení ale zjevně skončit nechce, což se mu nelze divit. Uvidíme, jak se bude vztah vyvíjet.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden