Můj kousek štěstí

Dokáže si Adéla Gondíková udržet manžela?

Můj kousek štěstí

Dávné touhy by se nyní mohly znovu hlásit o slovo, a to zjevně nejen v případě Jiřího...

Podruhé už to zažít nechce! Dobře ví, jaké to je, když jí muž uteče za jinou a strach, že se historie bude opakovat, stále visí ve vzduchu.

V posledních letech Adéla Gondíková (49) sbírá jeden úspěch za druhým. Hraje v seriálech, moderuje v rádiu i v televizi. Jejím největším úspěchem je ale fakt, že „zkrotila bouřliváka“.

Ovšem ta výhra nemusí být trvalá. Je sice vdaná za Jiřího Langmajera (56), který po jejím boku napohled zkrotl jako beránek, ale jistotu, že se nevrátí k bujarému životu, jí nedá nikdo. Langmajer býval považován za nevyléčitelného sukničkáře.

Známé jsou jeho románky s modelkou Petrou Faltýnovou (44), nebo s herečkou Ivanou Jirešovou (45). Oba přitom proběhly v době, kdy

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden