Moje šťastná hvězda

Dokáže zachránit manželství?

Odešla ze ZOO, protože prý chtěla zachránit manželství. VERONIKA FREIMANOVÁ (68) se ale asi přepočítala. Povídá se, že si VLADIMÍR BOUČEK (68) našel milenku!


Nikdy nebylo žádným tajemstvím, že se manželé skoro nevídají. Veronika Freimanová (68) byla v ZOO jednou z hlavních postav. Navíc má i další pracovní povinnosti. Vladimír Bouček (68) je zase často mimo domov, což vyžaduje jeho práce úspěšného architekta.


Dlouho se spekuluje o tom, že si v zahraničí našel mladší milenku. Je možné, že se zvěsti donesly k herečce, která se rozhodla neponechat nic náhodě. S produkcí ZOO se dohodla, že skončí. A vyšli jí vstříc.


Lituje odchodu ze seriálu?


Někdo ale tvrdí, že její krok byl úplně zbytečný. Bouček se údajně stejně doma příliš neohřeje, takže na něj Freimanová většinu času čeká. A do toho se ještě dá předpokládat, že se může užírat mnoha otázkami. Když točila ZOO, byla ponořena do pracovního procesu. Na chmurné myšlenky tak neměla příliš času. Třeba teď hořce lituje toho, co udělala.


Už od začátku měli vztah na dálku, což se jim nejspíš nyní vymstilo.

Je na stole rozvod?

Na druhou stranu jsou to všechno jenom spekulace. To, že se o Boučkově milence povídá, ještě neznamená, že ji opravdu má. My jsme po ní také pátrali, ale do uzávěrky tohoto čísla se ji najít nepodařilo. Pro Freimanovou tedy snad alespoň nějaká dobrá zpráva.

I její přátelé věří, že zase brzy bude veselá a tvrdí, že pokud nějaký Boučkovův románek proběhl, možná nad tím i mávne rukou. Rozvádět se by nejspíš ani jednomu z nich příliš nepomohlo, zvlášť když už si herečka jedním dramatickým rozvodem s režisérem Jaroslavem Brabcem (69) prošla. Nechme se překvapit, jak to dopadne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden