Dokáže zastavit přeslička rakovinu?

Podporuje tvorbu bílých krvinek , zrychluje vylučování moči z těla, zastavuje krvácení a používala se při léčení tuberkulózy. Čaj se užívá při celkovém vysílení, prochladnutí močového měchýře s křečovitými bolestmi, kamenech a písku v ledvinách, krvácení dělohy, hemeroidů a žaludku.

Tento čaj pomáhá také při dávení, silné menstruaci, močení krve, záchvatech žlučníku a jater. Při pravidelném pití jednoho šálku denně se ztratí revmatizmus,, nervové bolesti, polypy ve střevech a v konečníku ,a zastaví se růst zhoubných nádorů, které mohou dokonce i zmizet.Ke kloktání se hodí přesličkový nálev při zánětu mandlí a dásní. Přesličku užíváme vnitřně jen krátkodobě, po několika dnech je třeba udělat přestávku.

Zázračné koupele

Přesličku využijeme také jako obklad při špatně se hojících ranách, vředech, krvácení z nosu, vyrážkách kůže, bércových vředech, ostruze a při lupech se denně omývá hlava.Koupele se užívají na všechny nemoci ledvin a močového měchýře, když člověk nemůže močit, Dokonce i těžké poruchy plotének páteře a strnulost krčních obratlů zmizí, pokud ovšem nejde o uskřípnutí nervu a o ploténky opotřebované stářím.Sedací přesličkovou koupel vyrobíme tak, že 100g přesličky dáme do studené vody na noc. Druhý den ohřejeme k varu a přilijeme do vany. Doba koupání je 20 minut. Mokří se zabalíte a lehnete na hodinu do postele.Směs proti rakovině vyrobíte z 1 dílu přesličky a 1 dílu rozrazilu lékařského. Čajovou lžičku směsi spaříme ve 0,25 litru vody a krátce vyluhujeme. Pijeme 3x denně pomalu po doušcích. Je to nejlepší způsob jak předcházet rakovině.

.

reklama
reklama