Dokážou překonat hlubokou krizi?

Na romantiku už svého muže nepotřebuje.

Ani jeden o tom nemluví, ale vše tomu nasvědčuje. Manželství Lucie Benešové (46) a Tomáše Matonohy (49) míří k rozpadu. Proč se zdá, že už jim nic nemůže pomoci?

Herečka Lucie Benešová (46) je sice postradatelnou součástí romantického seriálu Slunečná, ona sama si ale na něco takového příliš nepotrpí. A už vůbec ne s manželem, hercem Tomášem Matonohou (49). Překvapivě totiž říká, že ho k tomu vůbec nepotřebuje!

Chvíle klidu má ráda jen sama pro sebe

Skoro to vypadá, že už si po letech strávených ve společné domácnosti a péčí o čtyři děti zevšedněli. Možná, že tak dlouho byli zavaleni povinnosti, že když už potomci konečně odrostli a oni by měli možnost dopřát si soukromí, už o to ani moc nestojí. Jak jinak si vykládat slova Benešové o tom, že romantika není nic pro ni a když už, o jejím partnerovi nepadne ani slovo.

„Ale také si umím představit nádherný romantický večer sama se sebou. Když si pustíte hezkou muziku, dáte si dobré víno, přemýšlíte o věcech, na něž

Zbývá vám 64% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden