Moje sladké tajemství

Dokonalé ladění

Výběrem barvy laku na nehty můžete nahradit módní doplněk. Proměňte nehty v originální, nepřehlédnutelný šperk.

Sázka na barevný kontrast při celkovém stylingu vždy vyjde. Při výběru barvy laku myslete na to, co si druhý den plánujete vzít na sebe. Pokud budete oblékat nenápadné barvy, nehty omalujte výrazně.

Ve stylu Marilyn

Stále boduje rudá, která se nosí na všech délkách nehtů. Ale moderní je také sytě fialový odstín. Nebo si dokonce troufnete na lahvově zelenou? Pozor! Výrazné lakování přitáhne pozornost k rukám.

Věnujte pozornost i pokožce na hřbetech, která se vysušuje. Obrousíte ji pomocí tělového peelingu jednou týdně a každý den ruce poctivě krémujte, ideálně na noc v silnější vrstvě.

Umělecké dílo

Zkuste zkombinovat dva odstíny šedého laku na jedné ruce. Bude to na první pohled elegantní, na druhý rafinovaně přitažlivé. Jak je namixujete, to je na vás. Klidně je střídejte, nebo udělejte jednu ruku celou o odstín světlejší. Velmi zajímavě vypadá také kontrast dvou efektů, třeba lesklého a matného.

Vytvoříte ho snadno s jednou barvou, doplněnou pomocí top laku, který má matný efekt a použijete ho na závěr. Zajímavě bude vypadat matný dotek na prsteníčku nebo metalický lak.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden