Dokonalé manželství neohrozila ani nevěra

Herci Jan a Viktor Preissovi se potkali na schodech. Vzali se a vydrželi spolu celý život.

Patří mezi nejstabilnější manželství v českém showbyznysu. Vzali se totiž už v roce 1969 a od té doby jsou spolu. A nerozdělilo je ani jedno nemanželské dítě.

Jejich společná cesta životem začala na schodech. Studenti DAMU Jana Drchalová a Viktor Preiss kolem sebe nejprve nevšímavě prošli, aby se vzápětí otočili a… Oči budoucích manželů se poprvé setkaly. A jiskra, která tenkrát mezi nimi přeskočila, zažehla lásku jako trám.

Svatba jenom ve čtyřech

Na většinu věcí mají stejný pohled. Třeba v tom, že pro oba to tenkrát byla láska na první pohled. Jak bylo tenkrát dobrým zvykem, nějakou dobu spolu „jen“ chodili.

A když o rok starší Viktor dokončil vysokou školu, požádal svou vyvolenou o ruku. Prý si tenkrát vůbec nedokázala představit, že by mu dokázala říct ne.

A tak to neudělala a na Novoměstské radnici v Praze se sešli i s dvěma svědky, aby si řekli „Ano“ na celý život. Vloni tomu bylo už padesát let.

Najednou měla zodpovědnost i za rodinu

Velká změna to tenkrát byla hlavně pro Janu. „Byla jsem dlouho důvěřivá jako dítě,“ vysvětlovala s tím, že se to změnilo ve chvíli, kdy

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře